قوانین خرید بلیت هواپیما در سایت صورتی

اگر فقط قصد رزرو دارید مطلع باشید انجام رزرو کاملا رایگان بوده و قیمت رزروها به هیچ وجه گارانتی نمی باشد و احتمال تغییر نرخ بلیت وجود دارد.

جهت جلوگیری از تغییرات نرخ نسبت به خرید بلیت اقدام فرمایید.

برخی از پرواز ها غیر قابل کنسلی و غیر قابل تغییر می باشند. ویا ممکن است هزینه کنسل کردن جا و یا تغییرات در برخی پروازها بسیار بالا باشد.پیش از خرید از این هزینه ها مطلع شوید. همچنین در بخش قوانین پرواز هزینه های کنسل کردن و تغییر جا مربوط به ایرلاین مورد نظر به زبان انگلیسی موجود است. دقت فرمایید که در هر مسیر پروازی قوانین جداگانه ای وجود دارد و همواره بیشترین جریمه اعمال خواهد شد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با صورتی تماس بگیرید.

کلیه اطلاعات مسافرین از جمله نام و نام خانوادگی , تاریخ تولد , شماره پاسپورت , تاریخ انقضای پاسپورت و ملیت باید عینا مطابق پاسپورت مسافر وارد شوند.لطفا در وارد کردن این اطلاعات نهایت دقت را به خرج دهید در غیر اینصورت صورتی هیچگونه مسئولیتی در خصوص اطلاعات مسافرین نمی پذیرد.

جهت ورود به کشور هایی که نیاز به ویزا دارند قبل از خرید بلیت از داشتن ویزا و معتبر بودن آن مطمئن شوید . جهت ایجاد اطمینان بیشتر می توانید ویزای خود را برای کارشناسان فروش صورتی از طریق ایمیل بخش ارتباط با صورتی ارسال نمایید و با تلفن های شرکت تماس حاصل فرمایید.

در صورت سفر به کشورهایی که نیاز به ویزا ندارند از حداکثر مدت زمان اقامت مطمئن شوید.این مدت برای کشور مالزی 14 روز , ترکیه 3 ماه , قبرس آسیایی 1 ماه و ارمنستان 21 روز می باشد.جهت کسب اطلاعات بیشتر با تلفن های شرکت تماس حاصل فرمایید.

جهت سفر به اروپا با ویزای شینگن دقت فرمایید که ورود شما باید به کشور صادر کننده ویزا باشد.

جهت خرید پرواز یکطرفه باید اقامت دایم و یا موقت و یا ویزاهای با مدت بیش از 1 سال داشته باشید.همچنین در برخی موارد در صورت داشتن پرواز ادامه مسیر خرید پرواز یکطرفه بلامانع است که این موارد باید پیش از خرید با کارشناسان پشتیبانی صورتی هماهنگ گردد.

پاسپورت شما باید حداقل 6 ماه اعتبار داشته باشد.

پیش از خرید بلیت از عدم نیاز به ویزای ترانزیت برای کشورهایی که در آن توقف دارید مطمئن شود.

حداقل مدت زمان ترانزیت در کشورها و فرودگاههای مختلف متفاوت است.حتما از این زمان مطمئن شوید و برای کسب اطلاعات با پشتیبانی صورتی تماس بگیرید.

امکان تغییر نام مسافرین بعد از رزرو به هیچ وجه وجود ندارد.

صدور بلیت در اکثر ایرلاین ها بصورت آنی می باشد اما در برخی مواقع ممکن است صدور بلیت بین 1 تا 24 ساعت زمان ببرد.

در صورت وجود هرگونه ابهام یا پرسش با شماره تلفن 02173083 در ساعات اداری و یا موبایل 09397274260 و یا 09360050441 در ساعات غیر اداری تماس حاصل فرمایید.

پشتیبانی صورتی همواره در کنار شماست...

قوانین عمومی

1. وب‌سایت صورتی طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین جرایم اینترنتی و مجموعه‌ی قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی فعالیت می‌کند.

2. کلیه خدمات ارائه شده در این وب سایت دارای مجوزهای لازم از سازمان هواپیمایی کشوری و سازمان میراث فرهنگی و گردشگری می باشد

;